BIST 114984.4
DOLAR 6.1612
EURO 6.6757
GR ALTIN 334.232
 Toroğlu: Alanyaspor-Fenerbahçe Maçı Kararını Derbiden Sonra Açıklayacaklar

Toroğlu: Alanyaspor-Fenerbahçe Maçı Kararını Derbiden Sonra Açıklayacaklar

28-09-2019 - 16:01 tarihinde yayınlandı
A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, "Maçlar sahada oynansın sahada kazanılsın. Fenerbahçe'nin Alanya maçına itirazı niye açıklanmadı? Çünkü derbinin sonucuna göre açıklayacaklar." dedi.


Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Toroğlu şu ifadeleri kullandı:

"Çok net bir tezgah var. Büyük resmi görüyor gibiyim de tam görmeden bir şey diyemem. Ama tezgah var. Fatih Terim bir konuşma yapıyor, 4 maç veriyorsun, 3'e indiriyorsun. Sonra Ali Koç konuşuyor. Ali Koç'un konuştuğu cümleler için de benim takıldığım 2 cümle var. 'Fatih'in sicili bozuk' diyor. Tamam da, Ali Koç geçmişte 2 yıl ceza aldı, 1'e indi. Fatih Terim'in 1 yıllık cezası var mıdır acaba, toplam? O ceza duruyor, o zaman onun da sicili bozuk.

 Erman Toroğlu: Alanyaspor-Fenerbahçe maçı kararını derbiden sonra açıklayacaklar
"MAÇLAR SAHADA KAZANILSIN"
Bu yıl Türkiye'de futbol masaya taşınmaya başladı, bu çok tehlikelidir. Sahadan alındı, masaya taşınıyor. Çok net taşınıyor, ben bunu görüyorum. Grup, ekip halinde bir tuhaflık var. Maçlar sahada oynansın sahada kazanılsın. Fenerbahçe'nin Alanya maçına itirazı niye açıklanmadı? Çünkü derbinin sonucuna göre açıklayacaklar, masaya taşınacak."

reklam
YORUM YAZ

GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ (24 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ)