Avsallar PTT'de Kuyruk Çilesi!

Avsallar PTT merkez ve sahil şubelerinde birer gişe memuru görev yaptığından kuyruklar oluşuyor

Avsallar PTT'de Kuyruk Çilesi!

 

PAYLAŞ

Batı Alanya'nın en yoğun turizm merkezlerinden Avsallar Mahallesi PTT Merkez Şube Müdürlüğü ve Sahil Şubelerinde birer gişe memurunun görev yapması nedeniyle kuyruklar oluşuyor.  Bölgede yaşayan vatandaşların, tatilcilerin ve esnafın para göndermek, almak ve faturalarını ödemek için öncelikle tercih ettiği PTT şubelerindeki kuyruklar nedeniyle şikayetler her geçen gün artıyor. Kuyrukları görenler, Türkiye'nin 20 yıl öncesine geri gittiğini ileri sürüyorlar.BİR GİŞE MEMURU

Başta mektup, APS (Acele Posta Servisi) ve APG (Acele Posta Gönderileri) olmak üzere kargo, havale, on-line havale, maaş ödeme ve fatura tahsilatı gibi birçok hizmeti birlikte veren PTT şubeleri yetersiz personelle hizmet veriyor. Aynı anda birçok hizmet verilirken, şubedeki gişe çalışan bir ile sınırlı. Bu durum karşısında işlemlerini yapabilmek için uzun süre bekleyen vatandaşlar, yetkililerin tedbir almamasına isyan ediyor.

PERSONEL SAYISI YETERSİZ

İşlemlerini yapabilmek için uzun süre sıra bekleyen vatandaşlar, yetkililerin tedbir almamasına isyan etti. Vatandaşlar, PTT yetkililerini göreve çağırarak, " Avsallar'daki PTT'nin iki şubesi de sürekli kalabalık oluyor. Burada bulunan gişe ve personel sayısı yetersiz. Yetkililerin soruna çözüm bulmalarını istiyoruz. Bu şubeler vatandaşın, tatilcinin ve çarşı esnafının para, kargo göndermeleri, fatura ve kredi kartı ödemeleri için tercih ettiği şubeler. İnşallah yetkiler sesimizi duyar. Kuyrukta zaman kaybetmek istemiyoruz"diye konuştular.

Alanya Avsallar PTT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Mutfak Mirası Gastronomi Çalışma Turu Başlıyor
Mutfak Mirası Gastronomi Çalışma Turu Başlıyor
Konaklı'da Yakalanan Zehir Tacirleri Tutuklandı
Konaklı'da Yakalanan Zehir Tacirleri Tutuklandı