Alanyaspor Avusturya Kampında Çifte İmza

Alanyaspor, orta saha oyuncusu Musa Çağıran ve Onur Bulut ile 3’er yıllık sözleşme imzaladı.

Alanyaspor Avusturya Kampında Çifte İmza

 

PAYLAŞ

Yeni transferler Musa Çağıran ve Onur Bulut, Alanyaspor'un Avusturya’da kamp yaptığı otelde düzenlenen törende, kendilerini turuncu yeşilli renklere bağlayan imzaları attı.

Törende konuşan başkan Hasan Çavuşoğlu, yeni transferlerimizin takıma faydalı olacağına inandığını söyledi. Onur Bulut’un transferini daha önce açıkladıklarını belirten Çavuşoğlu, “Kendisi bugüne kadar Almanya’da top koşturuyordu. Alanya’da kendisi için yeni bir kariyer olacak. Faydalı olacağına inanıyorum” dedi.

Musa Çağıran transferinin ise günlerdir konuşulduğunu dile getiren Çavuşoğlu, “Kendisi takımımıza katıldı ve bugün resmi sözleşmemizi yaptık. Birçok takım istemesine rağmen Alanyaspor’a gelmek için mücadele etti. Bunun için kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah milli takıma kadar yükselen bir Musa izleyeceğiz” diye konuştu.

Musa Çağıran ise “Buraya gelmemde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. İstediğim yerdeyim. Zor bir süreç oldu ancak bu süreci en iyi şekilde atlattığımızı düşünüyorum. Böyle büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Başkanımızın dediği gibi Alanyaspor formasını en iyi şekilde temsil eder ve milli takıma kadar yükselirim” dedi.

Onur Bulut da Alanyaspor’a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu kaydederek “Takım arkadaşlarım bani çok sıcak karşıladı. İnşallah iyi bir sezon geçiririz” diye konuştu.

 

Alanyaspor Orta saha Musa Çağıran Onur Bulut Transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Mutfak Mirası Gastronomi Çalışma Turu Başlıyor
Mutfak Mirası Gastronomi Çalışma Turu Başlıyor
Konaklı'da Yakalanan Zehir Tacirleri Tutuklandı
Konaklı'da Yakalanan Zehir Tacirleri Tutuklandı