Akay, Organik Karpuz Yetiştirdi

Yaklaşık 15 yıldır örtü altında karpuz yetiştirerek pazarlayan Ertuğrul Akay, tamamen organik olarak yetiştirdiği karpuzlar büyük talep görüyor.

Akay, Organik Karpuz Yetiştirdi

 

PAYLAŞ

Alanya siyasetinin önde gelen isimlerinden Alanya Belediyesi eski Meclis Üyesi Ertuğrul Akay, Manavgat'ta tamamen organik olan yarasa gübresi ile yetiştirdiği ala karpuzların hasadına başladı. Karpuz üretiminde Bat Diamond Organik Yarasa Gübresi kullandığını belirten Akay, yarasa gübresini karpuz ve diğer tarım ürünlerinde verimi, kaliteyi artırdığını söyledi. Akay,"  Payallar Sanayisi yolunda faaliyet gösteren Metehan Tarım'ın bayisi olduğu Bat Diamond Organik Yarasa gübresi ile yetiştirdiğim karpuzların diğer karpuzlara oranla çok daha lezzetli"dedi.Metehan Tarım Sahibi Mehmet Ali Erdoğan

"YARASA GÜBRESİ KULLANIN"

Akay, şöyle konuştu: "Yaklaşık 15 yıldır karpuz yetiştiriyorum. Son 4 yıldır karpuz dahil bahçelerimde yetiştirdiğim tüm meyvelerde yarasa gübresi kullanıyorum. Tamamen organik olan yarasa gübresinin meyveye verdiği aroma ve lezzeti kelimelerle tarif edemem. Tüm çiftçi kardeşlerime, ürettikleri sebze ve meyvelerde verimi, kaliteyi artırmak için Bat Diamond Organik Yarasa Gübresi kullanmasını öneriyorum. Beni Bat Diamond Organik Yarasa Gübresi kullanmaya ikna eden Metehan Tarım sahibi Sayın Mehmet Ali Erdoğan'a teşekkür ederim."

 

 

Alanya Manavgat Avsallar Ertuğrul Akay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konaklı'da Yakalanan Zehir Tacirleri Tutuklandı
Konaklı'da Yakalanan Zehir Tacirleri Tutuklandı
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı