Serik'te Hortum Seraları Vurdu

Antalya'nın Serik ilçesinde çıkan hortum nedeniyle yaklaşık 20 cam ve plastik sera zarar gördü.

Serik'te Hortum Seraları Vurdu

 

PAYLAŞ

Serik'e bağlı Kozağacı Mahallesi'nde saat 10.00 sıralarında hortum çıktı. Denizde başlayıp kıyıya ulaşan hortum yaklaşık 20 cam ve plastik seraya zarar verdi. Seraların plastik örtülerini uçuran, camlarını kıran hortum; ekili domates, biber ve salatalıklara da zarar verdi.

Vatandaşların haber vermesi üzerine Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri bölgede hasar tespit çalışmalarına başladı.

3 EVİN DE ÇATISI UÇTU

Serik'e bağlı Kozağacı Mahallesi'nde sabah saatlerinde meydana gelen hortum 20 cam ve plastik seraya zarar verirken, 3 evin çatısını da uçurdu. Bölgedeki enerji nakil hatlarını koparan hortum nedeniyle Suriyeli bir kadın işçi baygınlık geçirdi. Bölgedeki hasar tespit çalışmaları sürerken, kopan enerji nakil hatlarının onarılması için çalışma yapıldı.

'ŞÜKÜR CAN KAYBI YAŞANMADI'

Hortumdan serası zarar gören üretici Adem Çakan, Saat 10.00 sıralarında Boztepe tarafından gelen hortum bir anda evin çatısını uçurdu. Elektrik tellerini koparan hortumdan yerde elektrik akımı meydana geldi. Bu sırada Suriyeli bir kadın işçi baygınlık geçirdi. Çalışan işçilerin üzerine seraların çatıları düştü. Şükür ki herhangi bir can kaybı yaşanmadı. Seralarımızda büyük zarar var dedi.

Antalya Serik Hortum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar