Uygun'dan Veda Mesajı

Okurcalar Mahallesi eski Muhtarı Mehmet Uygun, veda mesajı yayınlayarak kapısının yaşadığı sürece vatandaşlarına açık olacağını söyledi.

Uygun'dan Veda Mesajı

 

PAYLAŞ

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden aday olmayan Okurcalar Mahallesi eski Muhtarı Mehmet Uygun, muhtarlık mührünü Hasan Emiroğlu'na teslim ettikten sonra veda mesajı yayınladı. Üç dönemlik muhtarlığında mesai mefhumu gözetmeksizin görev yapan, acı günde, tatlı günde vatandaşının yanında olmaya çalışan Uygun, her ne kadar muhtarlık görevi sona erse de imkanları dahilinde vatandaşlarına yardımcı olmaya devam edeceğini söyledi. Uygun,"Dün olduğu gibi bugünde kapım herkese açıktır. Seçilen arkadaşlara başarılar dilerim Okurcalar için seçilen arkadaşlarımın yanında olacağım"dedi

İŞTE VEDA MESAJI

Mehmet Uygun'un sosyal medya hesabında yayınladığı veda mesajı şöyle:"Değerli Okurcalar Mahallesi halkı, iki dönem Okucalar Merkez Mahallesi, bir dönem Okurcalar Mahallesi'nin olmak üzere üç dönemdir yürüttüğüm muhtarlık görevimi, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde mahallemizde muhtarlık seçimini kazanan arkadaşımız Hasan Emiroğlu'na devretmiş bulunmaktayım.15 yıl boyunca yürüttüğüm muhtarlık sürecinde ola ki birisini kırdım veya üzdümse aflarına sığınırım. İyisiyle kötüsüyle geçen süreçte benim hakkım varsa herkese helal olsun. Bilinmeli ki; kapımızı muhtarlık için değil, yaşadığımız sürece değerli halkımıza açık kalacaktır. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Saygılarımla..."

 

Alanya Okurcalar Mahallesi Mehmet Uygun Veda mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar