Alanya’da Turizm Haftası Kutlanıyor

Konaklı Alanya Ümit Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Ulusal turizm haftası yarışmaları ALTİD, AKPAP işbirliği ve diğer sponsorlarımızın desteği okulun uygulama otelinde Antalya’dan ve il dışından gelen okulların katılımıyla gerçekleştirildi.

 Alanya’da Turizm Haftası Kutlanıyor

 

PAYLAŞ

Alanya Ümit Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin her sene ulusal çapta düzenlediği turizm haftası etkinliklerinin bu yıl 4'üncüsü düzenlendi. Konaklama ve seyahat hizmetleri alanında yatak yapımı yarışması, yiyecek içecek hizmetleri alanında ana yemek tabağı, tatlı ve kokteyl yarışmaları düzenlendi. Yarışmalar kapsamında dereceye giren öğrenciler ise şu şekilde oldu: 

Yatak yapımı yarışmasında, 

Fethi Yılmaz Sezer MTAL’den, Cihan Devebakan-Fatma Demir: Altın madalya-1.lik kupası
Ünye MTAL’den, Sude Kaya-Binnur Adak: Gümüş madalya
Rıfat Azakoğlu MTAL’den, Başak Çağla Aksoy-Havva Çatalkaya: Bronz madalya 

Kokteyl yarışmasında,

Rıfat Azakoğlu MTAL’den, Kemal Şahin Gültekin: Bronz madalya
Berat Hayriye Cömertoğlu ÇPAL’den,  Fevzi Açıkgöz: Altın madalya
Demirtaş ÇPAL’den,  Ece Kanyılmaz: Gümüş madalya
Fethi Yılmaz Sezer MTAL’den, ismet zeybek: Altın madalya-1.lik kupası
Antakya Şehit Ahmet Benli MTAL’den, Fatma Özdemir: Altın madalya
Çamlıhemşin ÇPL’den;, Selcan seçer: Gümüş madalya
Ünye MTAL’den; İlayda Azaklı: Gümüş madalya
Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam MTAL’den; Halitcan Çıtak: Bronz madalya

Tatlı tabağı yarışmasında,

Mustafa Arslan- Antakya Şehit Ahmet Benli MTAL- Altın madalya-1.lik kupası
Yağmur Çalış- Rıfat Azakoğlu MTAL- Altın madalya
Serhat Aytekin - Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi - Altın madalya
Halil Yaşar - Fethi Yılmaz Sezer MTAL - Altın madalya
Feyza Şenol - Ünye MTAL - Gümüş madalya
Dilara Erdoğan - Necip Fazıl Kısakürek MTAL - Gümüş madalya
Havva Sena Moran - Servergazi BİST MTAL - Gümüş madalya
İrfan Oğuz Şeremet - Çamlıhemşin ÇPL - Gümüş madalya
Merthan Filiz - Berat Hayriye Cömertoğlu ÇPAL - Bronz madalya
Berkay Yurdakul -  Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam MTAL - Bronz madalya

Ana yemek tabağı yarışmasında,

Esra Vardal - Servergazi BİST MTAL - Altın madalya-1.lik kupası
Cuma Yıldız - Antakya Şehit Ahmet Benli MTAL - Altın madalya
Murat Kankaya - Fethi Yılmaz Sezer MTAL - Altın madalya
Ruben Jan Jasper Langedijk - Demirtaş ÇPL - Altın madalya
Melike Dilan Gündoğdu - Ünye MTAL - Gümüş madalya
Barış Kaçalin - Çamlıhemşin ÇPL - Gümüş madalya
Kerem Akdeniz - Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam MTAL - Gümüş madalya
İsa Arıkan - Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi - Gümüş madalya
Havva Arı - Necip Fazıl Kısakürek MTAL - Bronz madalya
Yusuf Dundar - Rıfat Azakoğlu MTAL - Bronz madalya

Alanya Konaklı Turizm Haftası Yarışma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar