Yücel, İlk Meclis Toplantısını Bugün Gerçekleştirdi

31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde 94 bin 56 oy alarak ikinci kez Alanya Belediye Başkanı seçilen Adem Murat Yücel, ilk meclis toplantısını bugün gerçekleştirdi

Yücel, İlk Meclis Toplantısını Bugün Gerçekleştirdi

 

PAYLAŞ

SAAT 14.00’de başlayan toplantıya Cumhur ve Millet İttifakı’ndan oluşan 37 meclis üyesinin tamamı katıldı. Meclise ayrıca Cumhur İttifakı’nı oluşturan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan’ın yanı sıra CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ ile İyi Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın da katıldı. Meclis oturumu başlamadan önce tüm meclis üyeleri birbirleriyle selamlaşarak yeni dönemin hayırlı olmasını diledi. Mecliste yeni üyelere Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından özel bir kutuda, isimlerine özel birer dolmakalem ile tükenmez kalem hediye edildi. 

Mecliste ayrıca komisyonlara ve encümene de üye seçimi yapıldı. Meclise, en yaşlı meclis üyesi olarak MHP'li Kerim Ertekin başkanlık yaparken, yapılan gizli oylama ile Belediye Meclis Başkan Vekili seçildi. Yapılan oylama sonucu, Belediye Meclis Başkan Vekili olarak MHP'li Kerim Aydoğan birinci vekil, MHP’li Ali Şahin ikinci vekil oldu. Katip üye olarak ise asil üye Nuri Tokuş ve Mustafa Toksöz, yedek üye olarak da Meliha Aras ve Paulina Müftüoğlu seçildi.

Alanya Belediye Meclis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar