Yücel, Mazbatasını Aldı

Yerel seçimlerde en yakın rakibine 34 bin 891 oy fark atarak Alanya Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Adem Murat Yücel, mazbatasını aldı

Yücel, Mazbatasını Aldı


PAYLAŞ

En yakın rakibi Millet İttifakı'nın adayı Abdullah Sönmez'e 34 bin 891 oy fark atarak Alanya Belediye Başkanlığı görevine yeniden seçilen Adem Murat Yücel, 3 günlük itiraz süresinin ardından bugün Alanya Adliyesinde mazbatasını törenle aldı. Başkan Yücel'e eşi Yıldız Yücel, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan da eşlik etti.

"Biz Allah rızası için her şeyi yapmaya hazırız"

Alanya İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Tevfik Caner ve Alanya İlçe Seçim Kurulu Müdürü Cemal Yüzer tarafından mazbatasını aldıktan sonra kısa bir konuşma yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ilk olarak Cumhur İttifakı ekibi ve Alanya halkına teşekkür etti. Yücel, "Benim bu 4'üncü mazbatam. Allah'a çok şükür bugüne kadar anlımız açık başımız dik olarak 4'üncü dönemimize girdik. İnşallah 4'üncü dönemin sonunda da anlımız açık, başımız dik olarak görevimizi layıkıyla tamamlamak nasip etsin. Kazanan Antalya'mız ve Alanya olsun. Biz Allah rızası için her şeyi yapmaya hazırız" dedi.

Meclis üyeleri de mazbatalarını aldı

Yeni dönemde Cumhur İttifakı'nın üyesi olarak Alanya Belediye Meclisi'nde görev alacak Kerim Aydoğan, Mehmet Ali Kiriş, Ali Şahin, Alper Birer, Melike Nazifoğlu, Pauline Müftüoğlu, Tunahan Kasapoğlu, Muammer Özbudak, Mehmet Ali Tekin, Bilal Azak, Kerim Ertekin, Meliha Aras Erdoğan, Mustafa Sünbül, Ahmet Dayanç, Nuri Tokuş, Arif Tok, Emine Hacıgökmen Çalış, Kayhan Balta, Ali Rıza Kayacı, Mehmet Babaoğlu, Mehmet Şenli, Adem Er, Mustafa Tuna, Fevzi Aladdinoğlu ve Mustafa Toksöz de mazbatalarını aldı.

Millet İttifakı Üyeleri'de  mazbatalarını aldı

Alnaya Adliyesi’nde düzenlenen törene Millet İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez de katılım sağlayarak meclis üyelerini yalnız bırakmadı. CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, İyi Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP eski İlçe Başkanı Şengül Yeşildal, CHP ilçe yönetiminden Gülçin Güner ve Ali Hancı da törende yerini aldı. Yeni dönemin meclis üyeleri Erkan Demirci, Hasan Can Kamburoğlu, Fikret Arık, Nazmi Zavlak, Hasan Basar, Didem Dim Özaltın, Hüseyin Yaman, Halit Öztürk, Yılmaz Bağışlar, Hacı Mevlüt Zavlak, Serkan Salvur ve Alper Kan’a mazbataları törenle verildi. Mazbata töreninin ardından Yeni Alanya’ya konuşan Abdullah Sönmez, “Seçimler bitti. Bundan sonra Alanya için çalışma vakti. Bütün meclis üyelerimizin arkasındayım. Çalışmalarında başarılar dilerim” dedi. İttifak ortaklarının ilçe başkanları CHP’li Coşkun Karadağ ve İyi Partili Yücel Apaydın da yeni dönemde mecliste yer alacak meclis üyelerine başarılar diledi.

Adem Murat Yücel Mazbata
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar