Yücel'den Avsallar ve Konaklı Seçmenine Teşekkür

Adem Murat Yücel, Avsallara yaptığı teşekkür ziyaretinde," Bize verdiğiniz bu emanete namusumuz gibi sahip çıkacağız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum"dedi.

Yücel'den Avsallar ve Konaklı Seçmenine Teşekkür
Haberin videosu için tıklayın!

 

PAYLAŞ

Alanya Belediye Başkanlığına yeniden seçilen Cumhur İttifakı Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, seçim ofisi olan mahalleleri ziyaret ederek seçmenlerine teşekkür etti. Avsallar seçim bürosuna Adem Er, Mustafa Sümbül ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan ile birlikte gelen Yücel,  vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan Yücel, Avsallar ziyareti sonrası gittiği Konaklı'da da Ali Şahin ve partililer tarafından karşılandı. Başkan Yücel ve Türkdoğan, kendilerini karşılayan Konaklılı vatandaşlara da kısa birer teşekkür konuşması yaptılar.

'NAMUSUMUZ GİBİ SAHİP ÇIKACAĞIZ'

Avsallar'da teşekkür toplantısında konuşan Adem Murat Yücel,"Sizlerle burada birlikte olmak bize büyük bir mutluluk verdi. Artık seçim bitti. Parti rozetini çıkartıp bize oy verenin de, vermeyenin de başkanı olacağım. Seçim kampanyası boyunca büyük fedakarlık yaparak çalışan MHP ve Ak Partili kardeşlerime, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve Ülkü Ocaklarımıza teşekkür ederim. Hiç bir ilçede böyle bir seçim kampanyası olmadı. Kardeşçe, dostça bir seçim yaptık. Sizler bugüne kadar hep arkamızda durdunuz, sizler için ne yapsak azdır. Gücümüz yettiğince vatandaşlarımızın refahını ve mutluluğunu artırmak için kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bize verdiğiniz bu emanete namusumuz gibi sahip çıkacağız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum"dedi.

'ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPTINIZ'

 Avsallar'da MHP ve Ak Partili kardeşlerinin üzerlerine düşeni yaptığını söyleyen Mustafa Türkdoğan,"Bu seçimin gerçek kahramanları sizlersiniz. Hepiniz seçim kampanyası süresince elinizden geleni yaptınız, Allah hepinizden razı olsun. MHP ve Ak Parti mensupları üzerlerine düşeni yaptılar. Seçim döneminde içimize fitne, fesat sokmak isteyenlere müsaade etmediniz. Bunun için hepinize teşekkür ediyorum. Seçim sonuçlarının Avsallarımız, Alanya'mız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum"diye konuştu.

' BİZİ MAHÇUP ETMEDİNİZ'

Avsallar'da ki toplantının açış konuşmasını yapan Adem Er de şöyle konuştu:"Biz, Avsallar'da yola 2009'da çıktık. 2014'de Adem Başkanla birlikte bu emaneti bize teslim ettiniz. Bize verdiğiniz emanete sahip çıkarak, bölgedeki hizmetlerin kalitesini artırdık. Yaptığımız hizmetler yeterli oldu mu derseniz? Olmadı.  31 Mart 2019 yerel seçimlerinde bize ciddi bir bir teveccüh gösterdiniz, bizleri mahcup etmediniz. Allah, hepinizden razı olsun. Hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz."

UMUMİ TUVALET İSTEDİLER

Avsallar'da ki teşekkür toplantısına katılan vatandaşlar, Başkan Yücel'den turizm çarşısına turistlerin ihtiyaçları karşılayabilecekleri modern bir tuvalet ve Karasu yolunu yayla yoluna bağlayacak Ali Köprüsü'nün yapılmasını istediler. Yücel, "2009 seçimlerinde Karasu yolunun asfaltlanmasını istediniz. Şimdide de Ali Köprüsünü istiyorsunuz. Bu Avsallarlılar çok uyanık"diye espri yaptı.

 

Adem Murat Yücel Avsallar Konaklı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Alanya'da Kadın Dolandırıcı Yakalandı
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar
Gece Bekçileri Cezaevi Firarisini Yakaladılar