BIST 1345.5
DOLAR 8.3582
EURO 10.0774
GR ALTIN 480.069
Son Dakika Haberler
Yaşlı Vatandaşlar Alanya Kalesi’nde

Yaşlı Vatandaşlar Alanya Kalesi’nde

26-03-2019 - 16:52 tarihinde yayınlandı

 

PAYLAŞ

Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce düzenlenen “Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri” hız kesmeden devam ediyor. Hayatları boyunca Alanya Kalesini hiç görmeyen yaşlı vatandaşlara yönelik olarak düzenlenen organizasyonda, bu kez de Mahmutseydi Mahalesi’nde yaşayan yaşlı vatandaşlar Alanya Kalesi’ni gezdiler.

 
 
 

YAŞLI VATANDAŞLAR ALANYA KALESİ’NDE

Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce düzenlenen  “Yaşlılara Yönelik Kale Gezileri” hız kesmeden devam ediyor. Hayatları boyunca Alanya Kalesini hiç görmeyen yaşlı vatandaşlara yönelik olarak düzenlenen organizasyonda, bu kez de Mahmutseydi Mahalesi’nde yaşayan yaşlı vatandaşlar Alanya Kalesi’ni gezdiler.  


Hayatları boyunca Kale’ye çıkma imkanı bulamayan vatandaşlar, Alanya Kalesi’ni gezdiler. Teleferik ile Ehmedek ve İç Kale ile başlayan gezi Damlataş Mağarası ile devam etti. Alanya Kalesi’ni büyük bir ilgiyle gezen yaşlılar, gezinin ardından Öğretmen Evi’nde organize edilen yemekte Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ve Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül ile bir araya geldiler.

Yemek sonrası Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel’e mutluluklarını dile getiren vatandaşlar, Alanya Belediyesi’nin sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, “Alanya Belediyesi olarak Sosyal Belediyecilik anlayışı ile 2014 yılından beri çalışmalarımıza devam ediyoruz. Haftanın 2 günü yaşlı vatandaşlarımız evinden alınıp Alanya’nın tarihi mekânlarını gezdiriyoruz ardından servisle evlerine ulaşımını sağlıyoruz. Bugün yaşlılarımız ile mutlu ve huzurlu bir gün geçirdik.” dedi.

 

reklam
YORUM YAZ

GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ (23 NİSAN 2021 CUMA)