BIST 1116.5
DOLAR 7.7185
EURO 9.0226
GR ALTIN 463.619
Başkan Yücel De Koronaya Yakalandı

Başkan Yücel De Koronaya Yakalandı

19-08-2020 - 12:18 tarihinde yayınlandı
Koronavirüs testi pozitif çıkan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi

 

PAYLAŞ/ABONE OL 
Daha önce yapılan testlerde virüse rastlanmayan Yücel’in çekilen akciğer tomografisinde kovid bulguları belirlendi. Hafif de olsa solunum sıkıntısı da yaşamaya başlayan Başkan Yücel, hem izolasyon, hem oksijen takviyesi ve hem de solunum desteği alması için yoğun bakım ünitesine yatırılarak tedavi altına alındı. Başkent Hastanesi yetkilileri, Başkan Yücel’in durumunun iyi olduğunu ve tedbir amaçlı olarak bir süre gözetim altında tutulacağını ifade ettiler.

Başkan Yücel 'den Açıklama Geldi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel sosyal medyasından konuyla ilgili açıklama yaptı. Test sonucunun pozitif çıktığını duyuran Başkan Yücel konuyla ilgili şunları söyledi: 'Değerli hemşehrilerim;Yapılan tetkiklerin ardından #Covid19 test sonucum pozitif çıktı.Hastanede kontrol amaçlı izole durumdayım.Şu an durumum iyi. Koronavirüs kişi gözetmiyor. Bu nedenle lütfen maske,hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyun! Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle...'
Başkan Yücel’den iyi haber
DÜN sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyuran Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in tedavisi sürüyor. Başkan Yücel’in sağlık durumunun düne nazaran daha iyi olduğu, gün içinde yoğun bakımdan normal servise çıkartılmasının öngörüldüğü öğrenildi. Yücel’e ziyaretçi yasağı sürerken, yakınları dahil kimseyle görüştürülmüyor.

2 Başkan, 6 Ağustos'ta Görüşmüştü

Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile kendisi gibi testi pozitif olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in 6 Ağustos'ta Alanya'da bir araya geldiği ortaya çıktı. Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek'in, Alanya programı kapsamında Başkan Yücel ile görüştüğü öğrenildi. Öte yandan hastanede tedaviye alınan Başkan Böcek’in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

reklam
YORUM YAZ

GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ (24 EYLÜL 2020 PERŞEMBE)