BIST 116701.97
DOLAR 6.8564
EURO 7.7487
GR ALTIN 390.603
Toklu, Turizm Esnafını Ağırladı

Toklu, Turizm Esnafını Ağırladı

02-06-2020 - 18:46 tarihinde yayınlandı
Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, Alanya’daki turizm esnaflarını ağırladı. Başkan Toklu bölge milletvekilleri ile esnafları bire bir görüştürdü.

 

PAYLAŞ/ABONE OL

ALANYA'DA faaliyet gösteren pek çok turizm esnafı, bugün Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ettiler. İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu’yu ziyaret eden esnaflar, isteklerini ve taleplerini dile getirdiler.
Korona virüs salgını nedeniyle uygulanan yasakların birçoğunun kısıtlı olarak kaldırılması ve geçilen ‘Normalleşme Süreci’ kapsamında iş yerlerini aylar sonra yeniden açan esnaflar, hem son gelişmeleri öğrenmek hem de bazı taleplerini iletmek üzere Başkan Toklu’yu ziyaret ettiklerini söylediler.
Esnafların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toklu’da, talepleri dinleyerek notlar aldı ve pandemi süreci ile turizm dönemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

MİLLETVEKİLLERİ İLE GÖRÜŞÜLDÜ
Bugüne kadar vatandaşların isteklerini anında yerine getirmeye çalışan ve yetkililere durumu ivedilikle bildiren Başkan Toklu ziyaret esnasında bölge milletvekillerine bağlandı. AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Kemal Çelik ve Sena Nur Çelik ile telefonla konuşan Başkan Toklu, esnaflarla ile milletvekillerini de görüştürdü. Taleplerini doğrudan milletvekillerine aktaran ve milletvekillerinden son gelişmeleri öğrenen esnaflar, bu görüşmeyi sağladığı için Başkan Toklu’ya teşekkür ettiler.

reklam
YORUM YAZ

GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ (02 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE)