BIST 116807.35
DOLAR 6.8564
EURO 7.7518
GR ALTIN 390.912
Şahin: Bu Zorlu Süreci Atlatacağız!

Şahin: Bu Zorlu Süreci Atlatacağız!

02-06-2020 - 17:28 tarihinde yayınlandı
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, "Normalleşme sürecine girdiğimiz salgında üyelerimizden gelen yeni talepleri inceleyip, son gelişmeleri de tekrar değerlendirme fırsatı bulduk. İnşaAllah, birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu günleri atlatacağız." dedi.

PAYLAŞ/ABONE OL

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri haftalık olağan toplantılarını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Başkan Şahin, "Normalleşme sürecine girdiğimiz salgında üyelerimizden gelen yeni talepleri inceleyip, son gelişmeleri de tekrar değerlendirme fırsatı bulduk. İnşaAllah, birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu günleri atlatacağız." dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin  ve yönetim kurulu üyeleri haftalık olağan yönetim kurulu toplantılarını gerçekleştirdi. Toplantıyla ilgili bilgi veren Başkan Şahin, “Haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. Normalleşme sürecine girdiğimiz salgında üyelerimizden gelen yeni talepleri inceleyip, son gelişmeleri de tekrar değerlendirme fırsatı bulduk. İnşaAllah, birlik ve beraberlik içerisinde bu zorlu günleri atlatacağız. Toplantımızda ayrıca yönetim kurulu üyemiz Raşit Sadullahoğlu arkadaşımızın da doğum gününü kutladık. Rabbimden sevdikleriyle birlikte sağlıklı, başarılı, mutlu bir ömür dilerim” dedi.

 

 

reklam
YORUM YAZ

GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ (02 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE)