BIST 89968.77
DOLAR 6.7505
EURO 7.305
GR ALTIN 352.156
Hasan Çavuşoğlu: Playoff Sistemine Sıcak Bakmıyorum

Hasan Çavuşoğlu: Playoff Sistemine Sıcak Bakmıyorum

22-03-2020 - 21:12 tarihinde yayınlandı
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu Süper Lig'in ertelenme kararı sonrası gündemde olan 3 senaryoyu değerlendirdi.

PAYLAŞ

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı Süper Lig maçları da ertelendi. Liglerin ertlenmesiyle spor yorumcusu ve eski milli futbolcu Rıdvan Dilmen'in ortaya attığı ve tartışma konusu olan ligin playoff sistemiyle oynanması önerisini Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu değerlendirdi. Aynı zamanda Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Yardımcısı da olan Hasan Çavuşoğlu, konuyla ilgili görüşlerini telefon bağlantısı yaptığı Aspor'a açlıkladı.

Alanyasporlu bütün futbolcuların ilçede evlerinde kaldığını belirten Çavşoğlu, 'Kimsenin hakkı kimseye geçmesin isteriz, herkesin bir hedefi, amacı var. Benim sıcak bakmadığım bir konu playoff. Zaten bu sadece önerilerde konuşulmuş bir şey. Gündeme gelmemesi gereken bir şeydi. Ben şahsen desteklemiyorum' dedi. Koronavirüs ile ilgili şehirdeki duyarlılığa da dikkat çeken Çavuşoğlu, 'Alanya'da şehir içinde piknik yapan insan yok. Yaşayanların yüzde 13'ü de yerleşik yabancı. Onlar kurallara uyuyorlar. Bölgemizin insanı da duyarlı. Olması gerekeni yapıyorlar. Kurala uyumsuzluk gibi bir durum yok.' diye konuştu.

reklam
YORUM YAZ

GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ (05 NİSAN 2020 )