BIST 89968.77
DOLAR 6.7505
EURO 7.305
GR ALTIN 352.156
Böcek: Alanya'mızda Yapmamız Gereken Ne Varsa Yapacağız

Böcek: Alanya'mızda Yapmamız Gereken Ne Varsa Yapacağız

19-02-2020 - 22:45 tarihinde yayınlandı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Alanya’ya geldi. CHP ve İYİ Parti Alanya ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Böcek, yarın da turizmcilerin sorunlarını dinleyecek


Akşam saatlerinde Alanya'ya gelenı Muhittin Böcek ilk olarak CHP Alanya İlçe Teşkilatı’nı ziyaret edip partililerle bir araya geldi. İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, "Biliyorsunuz 18 Şubat, Atatürk'ün Alanya'ya geliş yıl dönümü. 19'unda da çok değerli başkanım Alanya'yı ziyaret etti. Bence bu çok anlamlıydı. Sen ben yok, biz varız diyen başkanımıza çok teşekkür ediyorum" dedi. 

'Yapmamız gereken ne varsa yapacağız'

Başkan Muhittin Böcek de, "31 Mart seçimleriyle ilgili, öncelikle Alanyalıların destekleriyle ilgili, ittifakımızla birlikle Alanyalılara teşekkür ederim. Bundan sonra çok sık görüşeceğiz. Alanya'nın sorunlarını biliyoruz. Çalışma arkadaşlarımızla beraber Alanya'mızda büyükşehir belediyesi olarak yapmamız gereken ne varsa yapacağız. Buraya genel sekreter yardımcılarım, diğer daire başkanlarım, ASAT ile ilgili daire başkanı ve genel müdür yardımcısı arkadaşlarımla birlikte geldim. Sorunları sevgili ilçe başkanımız ve Erkan Demirci kardeşim bize iletiyor. İki gün buradayım, sorunları dinleyeceğiz, yapmamız gereken ne varsa yapacağız. Bir kez daha sevgili Alanyalılara teşekkürlerimi sunuyorum" diye konuştu. 

Seçimden önce her ay Alanya'ya geleceği sözü hatırlatılan Başkan Böcek, "İlçe teşkilatına teşekküre de geldik. Bundan sonraki işimiz parti binalarının ziyareti değil. İlçe Başkanımız Coşkun Karadağ yeni seçildi. Bizim işimiz hizmet, canla başla koşacağız. Bu koşu sürecinde ilçe başkanımızın, partililerimizin;  Alanyalı hemşehrilerimizin talepleri olacak. Partiyi ilçe başkanları, il başkanları, milletvekillerimiz yönetecek. Ben partimi büyükşehir belediye başkanı sıfatıyla ziyaret ediyorum. Ben herkesin belediye başkanıyım" dedi. 

' Ne söz vermişsek onu yapacağız'
Halk Su ve Halk Süt ile ilgili soruyu da cevaplayan Böcek, "26 yıllık belediye başkanlığım sürecinde bizi seven,  sevmeyen,  bizi aday gösteren,  oy veren hemşehrilerimizi mahcup etmeden, çalmadan çaldırmadan bugünlere gelmiş birisiyim. Biz seçim sürecinde ne söz vermişsek onu yapacağız. Bütün vatandaşlarımızın dertlerine derman olacağız. Vatandaşlarımızın hakkını gasp edenlerle de Konyaaltı Sahili ile ilgili de vatandaşlarımızın cebinden çıkan her kuruşun hesabını sormaya devam edeceğiz. Çalışmalarımıza aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğiz" dedi.

'Ulaşım Master Planı yaptırıyorum'
Ulaşımla ilgili doğu hattında uygulanmaya başlanan merkezi kart sisteminin batı hattında uygulanıp uygulanmayacağı sorusuna da yanıt veren Başkan Böcek, "Şu anda Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Çalıştayı yaptırıyorum. 3 ay önce başlattığım Ulaşım Master Planı yaptırıyorum. 19 ilçemizde ulaşım master planı tamamlanıyor. Çalıştay çok önemli. Antalya için çok hayırlı olacaktır. Ulaşımla ilgili tüm paydaşların katılımıyla çalıştay tamamlanıyor. Önümüzdeki günlerde hem taşıyanlar hem de taşınanlar memnun olacak" ifadelerini kullandı.
Partililerle sohbet edip taleplerini dinleyen Başkan Böcek daha sonra İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.  Başkan Böcek bugün saat 10.00’da  ALTSO Konferans Salonu’nda turizmcilerle bir araya gelip talepleri dinleyecek.

reklam
YORUM YAZ

GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ (04 NİSAN 2020 CUMARTESİ)